Depp sikurse nuk e keni parë në rolin e piratit – kapiteni Jack Sparrow - Gazeta Express
string(69) "depp-sikurse-nuk-e-keni-pare-ne-rolin-e-piratit-kapiteni-jack-sparrow"

Depp sikurse nuk e keni parë në rolin e piratit – kapiteni Jack Sparrow

TV/Film

Gazeta Express

24/10/2022 19:47

Johnny Depp (59) e ka bfesuar një fans pasi që është dalë nga karakteri duke u shfaqur i rruar por i veshur në veshje të kapitenit Jack Sparrow

Johnny Depp e ka gëzuar një fans invalid duke u transferomuar pak karakterin e tij për një takim që e ka bërë më të.

Ylli i filmi “Pritares of the Carbbean” (59) është parë duke biseduar me një fans e ku nga karakteri i tij ndryshon pak, pasi që ai është shfaqur i rruar dhe jo me mjekër si Jack Sparrow.

Derisa fillon të flet normal në fillim të klipit mandej kthehet dhe flet si Jack kur bëhet i dehur nga rumi. /GazetaExpress/