Demi e zhveshur, lë pa mend Spanjën - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 22:55

Demi e zhveshur, lë pa mend Spanjën

Rozë

Gazeta Express

27/07/2020 22:55

Demi Rose i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka treguar të pasmet e saj gjigante dhe gjoksin në një veshje gjatë pushimeve spanjoll

Ajo ka zgjedhur Spanjën për pushime pasi që kalojë shumicën e kohës e vetizoluar në Londër.

Por, atje ajo i ka lënë vend pak imagjinatës derisa është parë duke marrë pjesë në një party në “Plazhin Ekprimental” në Formentera në Spanjë.

Modelja (25) ka treguar asetet e saj edhe në bikine gjatë qëndrimin në brigjet spanjolle. /GazetaExpress/