Dafina Zeqiri reagon pas vrasjes në Pejë, kërcënohet nga një komentues: Edhe ti e ke renin! - Gazeta Express
string(88) "dafina-zeqiri-reagon-pas-vrasjes-ne-peje-kercenohet-nga-nje-komentues-edhe-ti-e-ke-renin"

Yjet

Gazeta Express

16/04/2024 19:48

Dafina Zeqiri reagon pas vrasjes në Pejë, kërcënohet nga një komentues: Edhe ti e ke renin!

Yjet

Gazeta Express

16/04/2024 19:48

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Pejë, ku burri ka ekzekutuar me armë zjarri gruan e tij Gjyleta Ukella-Lajqin.

Ky lajm i ka tronditur të gjithë ku shumë reagime kanë ardhur duke e shpallur ditën e sotme si ‘Ditë Zie për Gratë e Vrara’.

Lexo Edhe:

Një prej tyre ishte dhe këngëtarja e mirënjohur Dafina Zeqiri, e cila nëpërmjet një postimi në Instagram shpreh keqardhjen për këto viktima.

Menjëherë pas këtij postimi, Dafina është përballur me një koment të cilën e ka shokuar!

‘Edhe ti e ke renin!’, ka shkruar një komentues me emrin Arian Ajvazi.

Mandej vetë Dafina ka shkruar: Përderisa shteti nuk i merr seriozisht viktimat, përfundimi do të jetë i njejtë. Organet kompetente duhet të bëjnë një zgjidhje për këto çka po ndodh në vitet e fundit!’.

Ndërkohë, ka ardhur edhe komenti i radhës nga një komentues tjetër me nofkën lumixx_d i cili ka shkruar: Po normal që të vran sot se janë tranu edhe gratë liria e tepërt e ka pru në kit gjendje.