Dafina Zeqiri fantastike në videoklipin e ri - Gazeta Express

Dafina Zeqiri fantastike në videoklipin e ri

Rozë

Gazeta Express

21/05/2021 11:05

Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur solli këngën ‘’Japa’’ të realizuar edhe me videoklip, ku shfaqet me një stil unik dhe e kuruar në çdo detaj si gjithmonë.

Lexo Edhe:

‘’Japa’’ është me tekst nga Elinel dhe e realizuar nga Rzon dhe Pllum.

Ky projekt vjen vetëm dy muaj pasi Dafina solli këngën ‘’Duro’’, këngë e cila bëri bujë të madhe dhe ka arritur afro 19 milionë klikime në kanalin ‘’Youtube’’.