Dafina premton këngë të re këtë muaj - Gazeta Express

Dafina premton këngë të re këtë muaj

Rozë

Gazeta Express

12/03/2020 20:55

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po di të ndalet

Pasi që realizoi jnë këngë në muajin shkurt ajo ka paralajmëruar se do të voje shumë shpejt edhe më një këngë të re.

“Këtë muaj do të vije me këngë të re”, ka shkruar Dafina.

Këngëtarja kosovare është shumë aktive në vitin 2020 dhe kjo do të jetë kënga e tretë e saj. /GazetaExpress/