“Çka i bone” – kënga e radhës e DJ Geek, Ya Nina dhe Ledri Vula - Gazeta Express
string(58) "cka-i-bone-kenga-e-radhes-e-dj-geek-ya-nina-dhe-ledri-vula"

“Çka i bone” – kënga e radhës e DJ Geek, Ya Nina dhe Ledri Vula

Muzike

Gazeta Express

12/06/2024 21:31

Lansimi i këngëve të reja nga këngëtarët kosovarë është duke vazhduar

Madje këngëtarja Ya Nina duket se është mjaftë aktive bashkë me Ledri Vulën.

Lexo Edhe:

Derisa Ya Nina lansoi mbrëmë këngë me reperin Stealth sot ajo ka ardhur me një këngë tjetër – bëhet fjalë për këngën e re “Çka i bone”!

Edhe kjo këngë është një bashkëpunim ku duket se primatin e ruan DJ Geek që ka ftuar në bashkëpunim Ya Ninan dhe Ledrin. /GazetaExpress/