Chloe Ferry e jashtëzakonshme në bikine - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/06/2020 21:08

Chloe Ferry e jashtëzakonshme në bikine

Rozë

Gazeta Express

03/06/2020 21:08

Chloe Ferry është dukur e jashtëzakonshme derisa ka pozuar në bikine leopard derisa ka pasur të veshur një paruke brune pasi humbi 6 kg

Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku tregon se si e ka transformuar trupin e saj.

Chloe Ferry ka pozuar edhe sot me bikine leopard duke ngritur temperaturat me foto seksi në Instagram.

Ylli i “Geordie Shore” (24) ka treguar asetet e saj duke treguar se është në formë të lart dhe ndihet tepër seksi. /GazetaExpress/