Championsi mision i vështirë për Romën, objektivi Europa League - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

02/07/2020 20:45

Me i fundit

Championsi mision i vështirë për Romën, objektivi Europa League

Instant

Gazeta Express

02/07/2020 20:45

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Udinesës.

Objektivi Champions duket i vështirë, pasi Roma ka nëntë pikë më pak se Atalanta, por sonte në Olimpico të besuarit e Paulo Fonseca do të kërkojnë fitore fillimisht të ruajnë pozitën e pestë që dërgon direkt në fazën e grupeve të Europa League, raporton Gazeta Express.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 21:45, raporton Gazeta Express.

Roma:

Udinese: