Çfarë i ndodhi Beatrix Ramosajt? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore - Gazeta Express
string(77) "cfare-i-ndodhi-beatrix-ramosajt-kengetarja-ne-gjendje-jo-te-mire-shendetesore"

Rozë

Gazeta Express

01/12/2022 13:55

Çfarë i ndodhi Beatrix Ramosajt? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

Rozë

Gazeta Express

01/12/2022 13:55

Këngëtarja shumë e komentuar e momentit, Beatrix Ramosaj ka ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Përmes një postimi në Twitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje.

Lexo Edhe:

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix./abcnews.al