Bora vizitoi Heidin në shtëpi të BBVA – vjehrra e Romeos e ndjek atë në rrjete sociale - Gazeta Express
string(84) "bora-vizitoi-heidin-ne-shtepi-te-bbva-vjehrra-e-romeos-e-ndjek-ate-ne-rrjete-sociale"

Yjet

Gazeta Express

29/04/2024 21:15

Bora vizitoi Heidin në shtëpi të BBVA – vjehrra e Romeos e ndjek atë në rrjete sociale

Yjet

Gazeta Express

29/04/2024 21:15

Gjatë qëndrimit në shtëpi Heidi ka patur mundësinë të takojë dy prindërit e Romeos madje dhe kunatën e tij, Bora Zemanin.

Gjatë një sfide të dhënë nga ‘Vëllai i Madh’, Bora Zemani u bë pjesë e shtëpisë së ‘BBV3’ për pak çaste dhe pati mundësinë e një kontakti fizik me Heidin dhe banorët e tjerë po nuk mundi të bisedonte me asnjë prej tyre.

Lexo Edhe:

Siç e kemi parë çifti Heidi-Romeo kohëve të fundit janë përballur me akuza të shumta jo vetëm prej banorëve të shtëpisë por dhe opinionistëve teksa kanë ngritur dyshime për marrëdhënien e tyre.

Por siç duket jashtë shtëpisë, “krushqia” po shkon për bukuri, pasi jo vetëm Donaldi ka patur kontakt me mamin e Heidit, siç e ka pranuar përpara disa ditësh në emisionin e Bora Zemanit, por dhe kjo e fundit gjithashtu ndiqet në Instagram me ‘krushkën’ e ardhshme.