Big Mama po shkëlqen në vello - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 2:24

Big Mama po shkëlqen në vello

Yjet

Gazeta Express

09/06/2021 2:24

Këngëtarja dhe prezantuesja e televizionit Big Mama, emri i vërtetë i së cilës është Besiana Kasami, ka pozuar sot disa fotografi me fustan të nusërisë

Kujtojmë që Big Mama më parë kishte befasuar të gjithë ku kishte lajmëruar se e ka mbajtur natën e beqarisë, ku edhe kishte postuar disa foto nga ky event i saj.

Tani, Big Mama, e cila ka humbur peshë drastikisht viteve të fundit, ka postuar një foto ku ka të veshur vellon e saj.

“E bekuar”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Ende nuk dihet emri komplet i djalit që do të martohet Big Mama, pos që thuhet se ai quhet Arsim dhe jeton në Gjermani. /GazetaExpress/