Bëri bujë me këngën e re, ky është teksti i plotë në shqip i 'Angst' të Loredanës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

06/03/2020 13:44

Bëri bujë me këngën e re, ky është teksti i plotë në shqip i ‘Angst’ të Loredanës

Rozë

Gazeta Express

06/03/2020 13:44

Loredana me mesazh direkt për Mozzik: Unë nuk po shes askënd për famë .

Reperja Loredana në mesnatë solli projektin e ri muzikor.

‘Angst’, një refleksion i jetës private më shumë ngjalli diskutim për pjesën e revoltës ndaj medias dhe dedikimin në tekst për Mozzik, të cilin sërish vendosi ta trajtojë me respekt e mirësi.

LOREDANA – ANGST (prod Rymez & Miksu)

Por cili është teksti i plotë i këtij projekti që bëri bujë qysh në minutat e parë nga publikimi?

Për të gjithë ata që nuk flasin e kuptojnë gjermanisht, të plotë ua sjellim të plotë përmes videos së mëposhtme.

LOREDANA – ANGST me TEKST SHQIP