Befasia për Luizin dhe Kiarën pas "dasmës", del foto - Gazeta Express
string(49) "befasia-per-luizin-dhe-kiaren-pas-dasmes-del-foto"

Rozë

Gazeta Express

02/02/2023 15:55

Befasia për Luizin dhe Kiarën pas “dasmës”, del foto

Rozë

Gazeta Express

02/02/2023 15:55

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito natën e djeshme (e mërkurë) bënë bujë të madhe nëpër të gjitha mediat dhe rrjetet sociale për momentet e bukura që dhuruan në Big Brother VIP Albania.

Ata bënë një dasmë tradicionale me të gjitha gjërat që kërkon ceremonia, ndonëse mes tjerash shkëmbyen edhe puthjen e parë.

Lexo Edhe:

Momenti kur dhanë puthjen u bë virale nëpër rrjete sociale dhe po vazhdon të komentohet akoma.

Sot (e enjte) atyre iu është bërë një befasi, teksa ia kanë sjell një dron me fotografinë e tyre.

“Gjithë Shqipëria feston me ju o mbret”, thuhet bashkangjitur fotografisë së banorëve.