Beatrix dhe Donald vendosin për të qëndruar ose jo në shtëpi - Gazeta Express
string(60) "beatrix-dhe-donald-vendosin-per-te-qendruar-ose-jo-ne-shtepi"

TV/Film

Gazeta Express

04/01/2022 23:55

Beatrix dhe Donald vendosin për të qëndruar ose jo në shtëpi

TV/Film

Gazeta Express

04/01/2022 23:55

Beatrix Ramosaj ka qenë ajo që ka vendosur për të qëndruar ose jo në shtëpi

Ajo gjatë javës ka thënë se është duke shqyrtuar largimin nga shtëpia, për shkak se BBV u shty për datën 18 shkurt, për një muaj.

Lexo Edhe:

Ajo ka përmendur sakrificën e nënës së saj që ka bërë për t’i rritur dhe ka thënë se do të vazhdojë të qëndrojë për të.

Njëjtë ka vendosur edhe i dashuri i saj për të qëndruar në shtëpi ose jo. /GazetaExpress/