Bashkimi nuk udhëtoi për ta zhvilluar lojën e Ligës Ballkanike, e humb ndeshjen me rezultat zyrtar - Gazeta Express
string(97) "bashkimi-nuk-udhetoi-per-ta-zhvilluar-lojen-e-liges-ballkanike-e-humb-ndeshjen-me-rezultat-zyrtar"

Bashkimi nuk udhëtoi për ta zhvilluar lojën e Ligës Ballkanike, e humb ndeshjen me rezultat zyrtar

Basketboll

Gazeta Express

01/02/2023 12:42

Ballkani e ka humbur me rezultat zyrtar 0:20 ndeshjen ndaj ekipit Milenijum Kodio në Ligën Ballkanike.

Lajmin e ka bërë të ditur uebfaqja e kësaj lige, si rezultat i mosudhëtimit të klubit kosovar për ta zhvilluar këtë ndeshje, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Prizrenasit nuk ishin në gjendje të udhëtonin drejt Podgoricës për shkak të problemit të disa lojtarëve me shëndetin dhe nuk kishin mjaftueshëm lojtarë në dispozicion.

Në rast se nuk udhëton prapë, Bashkimi mund të përjashtohet nga Liga Ballkanike. /Gazeta Express/