Banorët shohin pak çaste nga ‘Tortura e Bardhë’ - Si e kanë pritur ata? - Gazeta Express
string(66) "banoret-shohin-pak-caste-nga-tortura-e-bardhe-si-e-kane-pritur-ata"

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 23:04

Banorët shohin pak çaste nga ‘Tortura e Bardhë’ – Si e kanë pritur ata?

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 23:04

Produksioni surprizoi banorët e ‘BBV3’ me një klip të xhiruar në dhomën e ‘Torturës së Bardhë’ mbrëmjen e djeshme, ku ata u vunë në dijeni se tre banorët e skualifikuar nuk ishin larguar përfundimisht nga gara.

Pak momente më herët, Graciano ka shtypur një pulsant dhe ajo çfarë banorët përfituan ishin disa çaste pamje nga ‘Tortura e Bardhë’.

Lexo Edhe:

Të mbledhur të gjithë në Living ja si e kanë pritur banorët klipin e vendosur nga produksioni:

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)