Baladë e re nga Edona Llalloshi, mësohen detaje rreth projektit të ri të këngëtares - Gazeta Express
string(82) "balade-e-re-nga-edona-llalloshi-mesohen-detaje-rreth-projektit-te-ri-te-kengetares"

Rozë

Gazeta Express

08/10/2021 16:03

Baladë e re nga Edona Llalloshi, mësohen detaje rreth projektit të ri të këngëtares

Rozë

Gazeta Express

08/10/2021 16:03

Edona Llalloshi së shpejti pritet të vijë me projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja shumë e njohur dhe e dëgjuar nga të gjitha moshat tashmë është në fazat përfundimtare të realizimit të këngës së re.

Lexo Edhe:

Express Rozë mëson se kënga është baladë dhe është punuar nga duart e mjeshtrit Ilir Berani.

Kënga do të vijë e realizuar me videoklip nga Milot Llalloshi dhe ekipa e EMF Creative ndërsa për publikun do të jetë gati brenda pak javësh.