Bad News Eagles përballet me ekipin serb pas pak, këtu mund ta ndiqni live - Gazeta Express
string(73) "bad-news-eagles-perballet-me-ekipin-serb-pas-pak-ketu-mund-ta-ndiqni-live"

Bad News Eagles përballet me ekipin serb pas pak, këtu mund ta ndiqni live

eSPORTS

Gazeta Express

26/08/2023 14:51

Bad News Eagles do të përballen pas pak minutash me ekipin serb, Jake Bube.

Kjo ndeshje është e vlefshme për turneun, RES Season 6, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Pak më herët BNE shënoi fitoren e parë dhe në rast se fiton ndaj këtij ekipi do të kualifikohej tutje.

Ndeshjen mund ta ndiqni live duke klikuar këtu.