Bad News Eagles-Dynamo Eclot, këtu mund ta ndiqni live ndeshjen - Gazeta Express
string(62) "bad-news-eagles-dynamo-eclot-ketu-mund-ta-ndiqni-live-ndeshjen"

Sporte tjera

Gazeta Express

17/07/2022 14:51

Bad News Eagles-Dynamo Eclot, këtu mund ta ndiqni live ndeshjen

Sporte tjera

Gazeta Express

17/07/2022 14:51

Ekipi kosovar në CS:GO, Bad News Eagles e zhvillon sot ndeshjen e radhës në ESL Challenger League.

Ata do të përballen me ekipin Dynamo Eclot me fillim nga ora 15:00, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ekipi nga Kosova e humbi ndeshjen e parë të zhvilluar të premten ndaj ekipit forZe me rezultat 2:0 në map-a.

Kujtojmë se në atë ndeshje mungoi lojtari rigoN dhe në vend të tij luajti trajneri i ekipit Klesti “stikle” Kola.

Ndërsa sot, rigoN është rikthyer dhe pritet një fitore e Bad News Eagles.

Ndeshjen mund ta shikoni live duke klikuar këtu. /Gazeta Express/