“Baby Shark” – nga Gjiko me Zërin - Gazeta Express
string(29) "baby-shark-nga-gjiko-me-zerin"

“Baby Shark” – nga Gjiko me Zërin

Muzike

Gazeta Express

12/06/2024 21:50

Gjiko ka lansuar sonte bashkë me djalin e tij të vogël, Zëri – këngën “Baby Shark”  

Kënga është lansuar në kanalin e Redbox Entertainment dhe për dy orë ka më shumë së 21 mijë klikime.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se këtë këngë Gjiko e paralajmëroi mbrëmë.

Kënga është interesante derisa Zëri është fryt i martesës së Gjikos me moderatoren Elita Rudi. /GazetaExpress/