Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri së shpejti vijnë me “Thirr Policinë” - Gazeta Express

Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri së shpejti vijnë me “Thirr Policinë”

Rozë

Gazeta Express

21/08/2021 7:33

Këngëtarja nga Shkodra, Arilena Ara, që një kohë ka nisur punën për albumin e ri të quajtur “Pop Art”.

Për njërin nga projektet, ajo ka bashkuar forcat me artisten Dafina Zeqirin dhe kënga e tyre është thuajse në finalizim.

Lexo Edhe:

Arilena së fundmi ka ndarë një postim në rrjete sociale duke njoftuar disa detaje të tjera për bashkëpunimin “Thirr Policinë”.

“Kudo unë & ti, “Thirr Policinë në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, videoja muzikore po vjen. Një javë deri kur të thërrasim policinë”, ka shkruar ajo.

Megjithatë, vajzat nuk kanë zbuluar një datë të saktë të lansimit të këngës së tyre të re.

Besohet që projekti i dyshes së popullarizuar do pritet mirë nga publiku, marrë parasysh sukseset e dy artisteve.

Presim të shohim në vazhdim se çfarë kanë përgatitur yjet shqiptare.