Ardi dhe Mirdoni, dyshja që i dhuruan shtëpisë energji pozitive që prej hyrjes në BBVK - Gazeta Express
string(85) "ardi-dhe-mirdoni-dyshja-qe-i-dhuruan-shtepise-energji-pozitive-qe-prej-hyrjes-ne-bbvk"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 22:40

Ardi dhe Mirdoni, dyshja që i dhuruan shtëpisë energji pozitive që prej hyrjes në BBVK

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 22:40

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ është transmetuar një video material, protagonistë të së cilit ishin dy banorët e rinj të Big Brother VIP Kosova, Ardi dhe Mirdoni.

Në sekuencat e klipit janë përfshirë momentet e tyre më të mira brenda shtëpisë, si dhe energjia që ata i kanë sjellë kastit aktual.

Lexo Edhe:

Ardi me këndim, e Mirdoni me batuta, i kanë bërë banorët të përjetojnë momente emocionuese e qesharake përgjatë qëndrimit të tyre të deritanishëm në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.