Arbnor Rifati lirohet nga arresti shtëpiak - Gazeta Express
string(42) "arbnor-rifati-lirohet-nga-arresti-shtepiak"

Arbnor Rifati lirohet nga arresti shtëpiak

Basketboll

Gazeta Express

29/07/2023 18:15

Trajneri kosovar, Arbnor Rifati ka njoftuar se është liruar nga arresti shtëpiak.

Arbitri i basketbollit Mehmeti dhe trajneri Rifati janë arrestuar me dyshimin se janë të përfshirë në kurdisje të ndeshjeve të basketbollit.

Lexo Edhe:

Përmes një njoftimi në llogarinë e tij, trajneri Rifati tregoi për lirimin e tij.

Njoftimi i tij i plotë: