Anita drejtuar Kaderit: Po s’krijove raporte e aleanca, të pret një lojë e vështirë - Gazeta Express
string(80) "anita-drejtuar-kaderit-po-skrijove-raporte-e-aleanca-te-pret-nje-loje-e-veshtire"

Anita drejtuar Kaderit: Po s’krijove raporte e aleanca, të pret një lojë e vështirë

TV/Film

Gazeta Express

20/11/2023 22:58

Opinionistja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj, i ka dhënë disa këshilla mbi lojën banores më të re, Kaderit.

Anita e ka paralajmëruar Kaderin për lojë të vështirë, nëse nuk krijon raporte me të banorë të tjerë, ose aleanca.

Lexo Edhe:

“Kur futesh banore e re në këtë pikë të lojës, është normale të pritesh kështu, sepse ata kanë një muaj që rrinë aty dhe bëjnë strategji e lojë. Ti s’ke arritur të ndërtosh raporte akoma me askënd aty brenda, nëse mendon të vazhdosh kështu, ta kesh parasysh që loja jote do të jetë e vështirë”, ka thënë Anita.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.