Angelina Jolie pretendon se Brad Pitt-i e ka dhunuar më herët se në 2016-ën - Gazeta Express
string(75) "angelina-jolie-pretendon-se-brad-pitt-i-e-ka-dhunuar-me-heret-se-ne-2016-en"

Yjet

Gazeta Express

05/04/2024 21:03

Angelina Jolie pretendon se Brad Pitt-i e ka dhunuar më herët se në 2016-ën

Yjet

Gazeta Express

05/04/2024 21:03

Sipas disa dokumentave të siguruara nga ‘Page Six’, aktorja Angelina Jolie pretendon se abuzimi fizik i ish-bashkëshortit të saj Brad Pitt filloi shumë më herët se incidenti i avionit në vitin 2016.

Avokatët e aktores kanë ndërmarrë hapa për të vërtetuar në gjykatë se Brad Pitt i kërkoi ish-gruas së tij të nënshkruante një marrëveshje moszbulimi për këtë çështje dhe vetëm atëherë Jolie mori lejen e Pitt për të shitur pjesën e saj të pronës. ‘Chateau Miraval’.

Lexo Edhe:

Avokatët e Jolie kanë deklaruar se Pitt e bëri këtë kërkesë në vitin 2021, kur u zbulua se aktorja kishte dorëzuar në gjykatë një dosje me mesazhe, email dhe dëshmi nga familjarët, për abuzimin që Pitt i kishte bërë asaj, në përpjekje për të marrë kujdestarinë e fëmijëve.

Në dokumentet e dërguara, theksohet se incidenti në avion ishte hera e parë që Pitt hoqi dorë nga fëmijët e tij, gjë që e detyroi Jolie të kërkonte menjëherë divorcin.