Ana eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(51) "ana-eliminohet-nga-shtepia-e-big-brother-vip-kosova"

TV/Film

Gazeta Express

14/01/2023 0:39

Ana eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

14/01/2023 0:39

Ana është e eliminuara e sotme e Big Brother VIP Kosova, duke e lënë përfundimisht shtëpinë.

Kujtojmë se të nominuarit  e kësaj javë Artani, Ana, Arta, Stresi, Vivien dhe Xhuli kanë qenë të nominuarit e kësaj jave.

Lexo Edhe: