Aksidentohet autobusi me të cilin po udhëtonin tifozët e Pejës për në Prishtinë - Gazeta Express
string(79) "aksidentohet-autobusi-me-te-cilin-po-udhetonin-tifozet-e-pejes-per-ne-prishtine"

Aksidentohet autobusi me të cilin po udhëtonin tifozët e Pejës për në Prishtinë

Basketboll

Gazeta Express

08/12/2022 20:14

Autobusi i cili bartte tifozët e KB Pejës për në Prishtinë është aksidentuar.

Nuk raportohet se ka të lënduar nga ky aksident, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kujtojmë se Peja luan sonte ndaj Bashkimit me fillim nga ora 20:30 në kuadër të çerekfinales së Superkupës së Kosovës.

Të gjitha ndeshjet luhen në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Mund të jetë një imazh i makinë dhe ambiente të jashtme