Adriana Lima mbetet ikonë e Victoria Secret, paraqitje fenomenale në LA - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

26/10/2021 20:40

Adriana Lima mbetet ikonë e Victoria Secret, paraqitje fenomenale në LA

TV/Film

Gazeta Express

26/10/2021 20:40

Adriana Lima ka treguar këmbët e saj seksi dhe trupin e saj të bukur, derisa ka marrë pjesë në premierën e “Last Night in Soho” që u mbajt në Los Angeles mbrëmë

Ajo konsiderohet nga shumë kush si modelja më e mirë e të gjitha kohërave që ka defiluar në pistë për Victoria’s Secret.

Lexo Edhe:

Kështu që nuk ishte befasi pse Adriana Lima bëri që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Supermodelja 40 vjeçare është dukur e mahnitshme mbrëmë në premierën e “Last Night in Soho”. /GazetaExpress/