A po bie në dashuri Xhesika Berberi? - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 1:00

A po bie në dashuri Xhesika Berberi?

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 1:00

Modelja e njohur shqiptare Xhesika Berberi , e cila jeton në Amerikë ku edhe punon, ka postuar disa foto ku shihet në bikine dhe merr diell

Por, derisa ajo qëndron në një pishinë të vogël në anglisht flet për dashurinë.

View this post on Instagram

Close your eyes , fall in Love , stay there … -Rumi

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

“Mbylli sytë, bje në dashuri, rri këtu – Rumi”, ka shkruar ajo.

Nuk dihet a është dashuruar Xhesika në vendin ku po qëndron apo në personin që  e ka fotografuar. /GazetaExpress/