A paralajmëroi Luizi me këtë foto fillimet e pushimeve të “Muajit të mjaltit” - Gazeta Express
string(75) "a-paralajmeroi-luizi-me-kete-foto-fillimet-e-pushimeve-te-muajit-te-mjaltit"

TV/Film

Gazeta Express

26/06/2023 21:34

A paralajmëroi Luizi me këtë foto fillimet e pushimeve të “Muajit të mjaltit”

TV/Film

Gazeta Express

26/06/2023 21:34

Luizi ‘nis’ muajin e mjaltit në Korçë.

Këngëtari i shumëpëlqyer nga publiku Luiz Ejlli është bërë pjesë e filmit në “Kuadër të Dashurisë” ku në rolet kryesore do jetë ai dhe Olta Gixhari.

Lexo Edhe:

Tanimë janë zbuluar edhe disa emra të tjerë të cilët do marrin pjesë.

Ishte Luizi ai i cili publikoi një foto në Instastory me ekipin ku prezentë janë edhe emra të njohur si Luan Jaha, Ylber Bardhi..

“Muaj mjalti në Korçë” shkroi krahas postimit, ku pranë tij gjendet e dashura, Kiara Tito.