A ishte në lidhje me Efin? Flet Atdhe Xheravina - Gazeta Express
string(46) "a-ishte-ne-lidhje-me-efin-flet-atdhe-xheravina"

A ishte në lidhje me Efin? Flet Atdhe Xheravina

TV/Film

Gazeta Express

17/06/2022 20:27

Para disa muajsh, në mediat rozë qarkulloi lajmi se ish-konkurrenti i sezones së dytë të “Për’Puthen”, Atdhe Xheravina, ishte në lidhje me Efin, njëra nga ish-konkurrentet e këtij spektakli.

Edhe pse lajmi u komentua mjaft shumë, dyshja nuk pohoi e as nuk mohoi asgjë, shkruan lajmi.net

Lexo Edhe:

Atdheu, së fundmi ishte pjesë e emisionit “Mirage”, ku foli rreth jetës personale dhe asaj profesionale.

Ndër tjerash ai tregoi edhe se a ishte në lidhje me Efin.

E për ta parë deklaratën e Atdheut klikoni KËTU për videon…