8 këngë të reja të trishta që do t’ju emocionojnë më shumë këtë vit - Gazeta Express
string(66) "8-kenge-te-reja-te-trishta-qe-do-tju-emocionojne-me-shume-kete-vit"

Muzike

Gazeta Express

17/01/2024 21:52

8 këngë të reja të trishta që do t’ju emocionojnë më shumë këtë vit

Muzike

Gazeta Express

17/01/2024 21:52

Ngrini dorën nëse shpesh e gjeni veten në dëshirën për të qarë! Tani, ngrijeni dorën edhe më lart dhe pranojeni që këngët që shkojnë direkt në këto emocione janë një arsye më shumë për të shpërthyer në lot.

Hite melankolike, balada që ju thyejnë zemrën, e nëse ju jeni tipa që prekeni nga kjo lloj muzike, jeni një prej nesh!

Lexo Edhe:

Ka diçka të veçantë që ndodh sa herë dëgjoni një këngë të trishtë…Por, nëse keni një listë me hite që tashmë i keni dëgjuar, bëhu gati sepse playlista është pasuruar me këngë të reja të 2024-ës.

Strangers, nga Lewis Capaldi

The Yellow Mile, nga Marika Hackman

Bleed, nga Nailah Hunter

This Can’t Go On, Bill Ryder-Jones

Someone I Could Die For, nga Lewis Capaldi

Truck Girl, by Josh Ross

I’m Sorry, nga Ali Gati

Hanging, nga Marika Hackman