1 Qershori i parë! Xhensila ndan momentet më të ëmbal me Ajkën - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

01/06/2020 13:34

1 Qershori i parë! Xhensila ndan momentet më të ëmbal me Ajkën

Yjet

Gazeta Express

01/06/2020 13:34


Me rastin e Festës së 1 Qershorit, Xhensila ka vendosur që ditën e sotme të publikojë disa nga momentet më të bukura me vogëlushen e saj dhe të Besit, Ajkën.

Fillimisht Xhensila ka postuar një foto ku çifti shfaqet në bregdet, me Ajkën e cila i buzëqesh e lumtur mamit dhe babit. “Na i qeshe syte! Gezuar festen te gjithe engjejve qe na ngrohin zemren!”, shkruan Xhensila.

Më pas këngëtarja ka treguar plot momente të tyre me Ajkën, që nga çastet e ëmbla në shtëpi tek shëtitjet buzë detit.