Zyrtare: Merret vendimi për Hansi Flick - Gazeta Express
string(38) "zyrtare-merret-vendimi-per-hansi-flick"

Botërori 2022

Gazeta Express

07/12/2022 19:13

Zyrtare: Merret vendimi për Hansi Flick

Botërori 2022

Gazeta Express

07/12/2022 19:13

Hansi Flick do të vazhdojë të mbetet si përzgjedhës i Kombëtarës së Gjermanisë.

Ekipi gjerman dështoi t’i kalonte grupet në Kampionatin Botëror të Katarit, shkruan Gazeta Express.

Në një takim të bordit drejtues dhe trajnerit, është marrë vendimi që ai të vazhdojë.

Misioni i tyre është ta fitojë Kampionatin Evropian të vitit 2024, i cili do të mbahet në Gjermani.