Zyrtare: Lukaku rikthehet tek Interi - Gazeta Express
string(35) "zyrtare-lukaku-rikthehet-tek-interi"

Zyrtare: Lukaku rikthehet tek Interi

Futboll

Gazeta Express

29/06/2022 20:35

Tashmë çdo gjë është zyrtare. Romelu Lukaku do të jetë pjesë e Interit për sezonin e ardhshëm.

Njoftimi vjen nga vet llogaria zyrtare e zikaltërve në Twitter, transmeton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Lukaku do të jetë pjesë e Interit për sezonin 2022/23 në formë huazimi.

Sulmuesi belg nuk pati sezon të mirë te Chelsea dhe ishte dëshira e tij e madhe që bëri realitet këtë rikthim në qytetin e Milanos. /Gazeta Express/