Zyrtare: Insigne ia del, udhëton në Barcelonë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

07/08/2020 17:14

Me i fundit

dpt

Zyrtare: Insigne ia del, udhëton në Barcelonë

Futboll

Gazeta Express

07/08/2020 17:14

Insigne ka udhëtuar me skuadrën e Napolit në Barcelonë.

Një ndër futbollistët më të mirë që ka Napoli kishte disa probleme në fund të sezonit në Serie A dhe ishte në dyshim për takimin e së shtunës në Ligën e Kampionëve kundër Barcelonës.

Sido që të jetë, duket se ai është rikuperuar, pasi Gennaro Gattuso e ka përfshirë në skuadër për takimin e nesërm dhe ka mundësi të zbresë nga minuta e parë në fushë, raporton Gazeta Express.