Zonja në të kuqe, Oriola Marashi shkëlqen në Paris - Gazeta Express
string(49) "zonja-ne-te-kuqe-oriola-marashi-shkelqen-ne-paris"

Yjet

Gazeta Express

07/03/2024 23:43

Zonja në të kuqe, Oriola Marashi shkëlqen në Paris

Yjet

Gazeta Express

07/03/2024 23:43

Supermodelja shqiptare, Oriola Marashi, e njohur për stilin e saj unik dhe të guximshëm, ka bërë një paraqitje të mahnitshme në kryeqytetin e modës, Paris.

Modelja, e cila tashmë është pjesë e markës prestigjioze “Guess”, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një fustan të kuq që thekson elegancën dhe sensualitetin e saj.

Lexo Edhe:

Oriola e shfaqur me një fustan të kuq që zbulon gjoksin, ka treguar përsëri aftësinë e saj për të kombinuar veshjen provokuese me elegancën.

Në fotografitë e publikuara nga modelja, ajo nis nga pozat e guximshme në ashensor, deri te shkrepjet spektakolare në shkallë.

Megjithë motin me shi, Oriola nuk hezitoi të tregojë bukurinë e saj ndërsa kalonte rrugën me një çadër në dorë, e cila shtonte një prekje misterioze në paraqitjen e saj.

Videoja e postuar në llogarinë e saj në Instagram tërhoqi mijëra pëlqime dhe komente pozitive, duke e konfirmuar që Oriola është një figurë që frymëzon dhe mahnit me praninë e saj.