Zoe shfaqet me plot stil në premierën e Batman - Gazeta Express
string(46) "zoe-shfaqet-me-plot-stil-ne-premieren-e-batman"

Zoe shfaqet me plot stil në premierën e Batman

TV/Film

Gazeta Express

02/03/2022 21:07

Një mace seksi!

Zoe Kravitz është shfaqur me kostumin e “Catwoman” në fustanin e Oscar de la Renta ku i është bashkuar Robert Pattinsonit në premierën botërore të Batman në New York

Lexo Edhe:

Batman, i punuar me regji të Chistopher Nolan si një trilogji për filma që përfundoi më 2012.

Por, regjisori Matt Reeves punoi një film tjetër që pritet të jepet premierë të premten më 4 mars e ku Pattinson pritet ta mban pelerinën e lakuriqit.

Zoe (33) luan rolin e “Catwoman” dhe ka pasur të veshur një fustan të mahnitshëm edhe gjatë premierës së të martës.

Kritikët e kanë përshkruar këtë film si tepër “të errët” dhe tepër të gjatë, afërsisht tri orë. /GazetaExpress/