Zjarr në “Astir”, shkëndija elektrike djeg panelet e pallatit dhe një makinë - Gazeta Express
string(73) "zjarr-ne-astir-shkendija-elektrike-djeg-panelet-e-pallatit-dhe-nje-makine"

Shqiperi

Gazeta Express

06/08/2022 13:35

Zjarr në “Astir”, shkëndija elektrike djeg panelet e pallatit dhe një makinë

Shqiperi

Gazeta Express

06/08/2022 13:35

Mesditën e sotme, rreth orës 12:50, në një zonë të Tiranës në rrugën “Teodor Keko” , në afërsi të një pallati që po ndërtohej ka rënë  zjarr.

Shkak për zjarrin është bërë një shkëndijë elektrike dhe për pasojë janë djegur disa panele të pallatit dhe një automjet i parkuar.

Lexo Edhe:

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Gazeta Express