Zhvishen motrat Kardashian, "çmendin' fansat me fotot e tyre me të brendshme - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

13/02/2021 16:24

Zhvishen motrat Kardashian, “çmendin’ fansat me fotot e tyre me të brendshme

Rozë

Gazeta Express

13/02/2021 16:24

Një nga një çmendin rrjetin secila me profilet e tyre në Instagram me fotot që postojmë, por kur bëhen të gjitha bashkë duken një bombë e vërtetë për rrjetin.

Kim Kardashian sëbashku me dy gjysmë-motrat e saj Kendall dhe Kylie Jenner paraqiten me të brendshme të bardha për të reklamuar firmën e tyre Skims në Ditën e Dashurisë.

Edhe këtë herë ato janë në qendër të vëmendjes me format e tyre trupore.

Zhvishen motrat Kardashian/ Çmendin fansat me fotot e tyre me të