Zhegrova rikthehet nga lëndimi, por mbetet në bankë - Gazeta Express
string(50) "zhegrova-rikthehet-nga-lendimi-por-mbetet-ne-banke"

Zhegrova rikthehet nga lëndimi, por mbetet në bankë

Futboll

Gazeta Express

21/04/2024 14:25

Edon Zhegrova është rikthyer nga lëndimi që ia pamundësoi paraqitjen në ndeshjen e kthimit çerekfinale ndaj Aston Villas në Ligën e Konferencës.

Megjithatë, ylli kosovar do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen e sotme, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Lille luan në shtëpi ndaj Strasbourg, në kuadër të javës së 30-të në Ligue 1.

Lille i nveojitet fitorja për të mbetur brenda top-4shes dhe ta ëndërrojë ende kualifikimin në Ligën e Kampionëve.