Zhduket një grua në Pejë - Gazeta Express

Zhduket një grua në Pejë

Lajme

Gazeta Express

18/10/2020 10:03

Një grua nga Peja ka raportuar në polici se motra e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende, raporton Express

Rasti ka ndodhur pasditen e 15 tetorit në rrugën “Myrvete Maksutaj” në Pejë, njofton Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Ankuesja femër  kosovare ka njoftuar se motra e sajë femër  kosovare me datë 15.10.2020 rreth orës 17:00 ka dalur nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Me vendim të prokurorit është inicuar rasti dhe vazhdon të hetohet”, thekson policia./Express/