Zhduket një grua në Gjakovë - Gazeta Express
string(29) "zhduket-nje-grua-ne-gjakove-4"

Zhduket një grua në Gjakovë

Lajme

Gazeta Express

22/02/2024 8:57

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një gruaje në Gjakovë, shkruan Gazeta Express.

Rasti është duke u hetuar.

Lexo Edhe:

“Gjakovë, 2102.2024-12:45. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femer kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar nga ekipet relevante”, thuhet në njoftim. /Express/