Zhbllokohet Werner - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

22/09/2021 22:11

Zhbllokohet Werner

Futboll

Gazeta Express

22/09/2021 22:11

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Aston Villës në Carabao Cup dhe po fiton 1-0.

Golin për 1-0 e ka shënuar Timo Werner, i cili po kalon një sezon të vështirë, pasi i është zënë vendi nga Romelu Lukaku.

Lexo Edhe:

Ai i kaloi në epërsi blutë e Londrës në minutën e 54, raporton Gazeta Express.