Zeqiri: Mickoski konfirmoi betejën kundër shqiptarëve dhe servilizmin e VLEN - Gazeta Express
string(75) "zeqiri-mickoski-konfirmoi-betejen-kunder-shqiptareve-dhe-servilizmin-e-vlen"

Ballina

Gazeta Express

17/06/2024 21:29

Zeqiri: Mickoski konfirmoi betejën kundër shqiptarëve dhe servilizmin e VLEN

Ballina

Gazeta Express

17/06/2024 21:29

Pasi mandatari Hristijan Mickoski tha se kanë kthyer të paktën 3/4 e funksioneve dhe se nuk i kanë dhnë shumë VLEN-it, ka reaguar zëdhënësi i Aleancës për Shqiptarët Arben Zeqiri ku tha se ranë maskat.

Zeqiri tha se sot Mickoski ka konfirmuar se është kundër shqiptarëve dhe se nuk ka betejë por korrupsionin, por nacionaliste ndërkohë që tha se VLEN do të bëhet kapitulli më i errët i historisë së re të shqiptarëve

Lexo Edhe: