Zeneli: Dëshpërim total për ekipin dhe popullin shqiptar - Gazeta Express
string(55) "zeneli-deshperim-total-per-ekipin-dhe-popullin-shqiptar"

Zeneli: Dëshpërim total për ekipin dhe popullin shqiptar

Futboll

Gazeta Express

28/03/2023 23:20

Kosova zhgënjeu duke barazuar 1:1 me Andorrën në stadiumin “Fadil Vokrri” në ndeshjen e dytë kualifikuese për Euro 2024.

Pas ndeshjes, Arbër Zeneli tha se ky rezultat është dëshpërim total edhe për ekipin dhe popullin shqiptar.

Lexo Edhe:

“Është një dëshpërim total për ekipin, për popullin shqiptar. Nuk e di pse, por nuk na ka shku hiç. Kishim shumë vështirësi me kalu topin, me lujt shpejt. Sot ka qenë një lojë shumë e vështirë”, tha Zeneli.