Zendaya vishet si Beyonce - Gazeta Express

Zendaya vishet si Beyonce

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 19:21

“Crazy in Love” me veshje të Beyonce! Zendaya është parë me një fustan si të Beyonces derisa është paraqitur sot në BET Aëards…një fustan që këngëtarja e kishte veshur më 2003 dhe ishte frymëzuar nga Versace

Ajo është e rregullt në paraqitje në tepihun e kuq dhe këtë ajo e ka bërë edhe njëherë.

Lexo Edhe:

Zendaya nuk ka zhgënjyer edhe të dielën në mbrëmje kur ajo është përgatitur për t’u paraqitur më të në BET Aëards.

Ylli 24 vjeçar, e cila është nominuar si aktorja më e mirë, është parë si njëra prej më të mirave, derisa ka treguar që fustani i saj është një fustan klasik i Versace që duket sikurse i Beyonce që e kishte veshur në BET Aëards më 2003. /GazetaExpress/