Zemra e Nora Istrefit - Gazeta Express

Zemra e Nora Istrefit

Ballina

Gazeta Express

02/12/2019 23:22

Këngëtarja Nora Istrefi pas ndarjes nga Roberti kohën më shumë është duke e kaluar me vajzën e saj të vogël Renee

Por, nuk është vetëm vazja e saj që është në shoqëri të nënës.

Nora vazhdimisht është edhe me motrën e saj, tashmë këngëtaren e njohur edhe jashtë kufijve shqiptar, Era Istrefi.

Në një postim në InstaStory, Nora ka incizuar Erën derisa pas emrit të saj ka vendosur një zemër.

Ajo po ashtu ka postuar edhe një video të nënës së saj dhe vajzës së vogël, Renee, por pa emotikona në të. /GazetaExpress/