Zbuloni sekretin e bukurisë me produktet e The Ordinary! - Gazeta Express
string(55) "zbuloni-sekretin-e-bukurise-me-produktet-e-the-ordinary"

Zbuloni sekretin e bukurisë me produktet e The Ordinary!

Foleja.com

Gazeta Express

10/05/2024 11:57

Ekskluzivisht në foleja.com – Ku çdo produkt ofron mirëqenie dhe rigjenerim për lëkurën tuaj.

Pamja jonë reflekton jo vetëm bukurinë por edhe shëndetin e brendshëm dhe zgjedhja e produkteve të duhura të kujdesit për lëkurën është thelbësore. The Ordinary, një markë që ka revolucionarizuar në industrinë e bukurisë me qasje të thjeshtë por shkencërisht të avancuar, ofron zgjedhje që janë jo vetëm efikase por edhe të përballueshme. Kjo gamë e mahnitshme e produkteve tashmë është në dispozicion në foleja.com.

Serum për Rrathët e Syve Caffeine Solution 5% + EGCG:
Ky serum i jashtëzakonshëm përdor një kombinim unik të kafeinës dhe EGCG (një komponent i çajit të gjelbër) për të zvogëluar dukshëm ënjtjet dhe rrathët e zinj nën sy. Ideal për ata që luftojnë me simptomat e mungesës së gjumit ose orëve të gjata para ekranit, ky produkt rifreskon dhe rivendosë shkëlqimin natyral të zonës delikate rreth syve.

Kremi The Ordinary Vitamin C Suspension 30% in Silicone është  i duhuri për lëkurën që kërkon rigjenerim dhe ndriçim, ky krem përmban një përqendrim të lartë të Vitaminës C të stabilizuar në një bazë silikoni për një aplikim të butë dhe një efekt matës. Përdorimi i rregullt i këtij kremi ndihmon në zvogëlimin e shenjave të plakjes, përmirëson tonin e lëkurës dhe lufton njollat e pigmentimit.

Xhel Pastrues The Ordinary Glucoside Foaming Cleanser:
Për një pastrim të thellë por të butë, ky xhel pastrues është ideal. Formuluar me glucoside, një agjent pastrues që mbron barrierën natyrale të lëkurës, ai largon papastërtitë dhe grimcat e make-up-it pa shkaktuar thatësi ose irritim. Lë lëkurën të ndjehet e pastër, e freskët dhe e gatshme për rutinën vijuese të kujdesit për lëkurën.

Për të filluar një rrugë të re të kujdesit të lëkurës me produkte të cilat besohen për cilësinë dhe efikasitetin e tyre, vizitoni foleja.com dhe eksploroni gamën e plotë të produkteve të The Ordinary!

Lexo Edhe: