Zbulohet një skenë nudo e Meryl Streep nga filmi “Don’t Look Up” - Gazeta Express
string(61) "zbulohet-nje-skene-nudo-e-meryl-streep-nga-filmi-dont-look-up"

Arte

Gazeta Express

29/12/2021 20:13

Zbulohet një skenë nudo e Meryl Streep nga filmi “Don’t Look Up”

Arte

Gazeta Express

29/12/2021 20:13

Skena “nudo” e Meryl që Leonardo nuk do të dëshironte ta shikonte! Fansat e Don’t Look Up janë bërë të çmendur për një foto kontraverze të zhveshur…

Leonardo DiCaprio duket se ka qenë kategorik kundër që aktorja 72 vjeçare të paraqitet e zhveshur.

Lexo Edhe:

Aktorja e nderuar më shumë çmime kinematagrafike luan rolin e presidentes Janie Orlean dhe karakteri i saj zhvishet në skenën e fundit pas titrave në film.

Roli i Meryl konsiderohet i tipit të politikanit Trump, gjatë presidencës së të cilit nuk është dëgjuar shumë fjala e shkencëtarëve.

Ajo është zëvendësuar me një trup të dyfish në skenën që luan Adam McKay.

Pavarësisht se ka një trup të dyfishtë, shikuesit u tronditën pasi që ata mendojnë se është aktorja e vjetër që është paraqitur e zhveshur.

Para se të lansohet filmi, Adam tregoi se bashkëaktori i saj në këtë film Leonardo nuk dëshironte që kjo skenë të paraqitej në film dhe kërkoi që ajo mos të paraqitet lakuriq për shkak edhe të statusit të saj mbretëror. /GazetaExpress/